© 2017 Baltic Sailing

Baltic Sailing jahtu noma atrodas Lielupes upes skaistajā piekrastē, jahtkluba "Vikings" teritorijā

 

Jūrmala, Vikingu iela 10

Tālrunis: +371 26 8 26 26 9

E-pasts: info@balticsailing.lv

Kā notiek jahtas rezervācija un apmaksa?

Jūs veicat online rezervāciju mūsu mājas lapā sadaļā - Rezervēt tūlīt.

Jūsu pieteikums tiek apstrādāts un uz Jūsu norādīto e-pastu atnāk avansa rēķins apmaksai. Visiem izbraucieniem tiek veikta priekšapmaksa 50% apmērā. Rēķins ir jāapmaksā diennakts laikā no tā izrakstīšanas datuma. Izbrauciens tiek uzskatīts par rezervētu pēc priekšapmaksas saņemšanas. Atlikušo summu Jūs maksājat rezervācijas dienā.

Vai rezervāciju var atcelt vai mainīt rezervācijas datumu?

Jā, rezervāciju var atcelt, bet tādā gadījumā netiek atgriezta priekšapmaksa. Rezervācijas datumu var mainīt vienu reizi, vismaz 3 dienas iepriekš vienojoties ar Baltic Sailing Lai operatīvi pārnestu izbrauciena laiku, lūdzu zvaniet uz +37126826269.

Vai jahtu nomai ir vecuma ierobežojumi?

Nē, vecuma ierobežojumu nav. Bērni līdz 3 gadu vecuma izbrauciena laikā var uzturēties jahtas kajītē kopā ar pieaugušo. Bērniem līdz 7 gadu vecumam izbrauciens ir bezmaksas. Maksimālais bērnu daudzums, kas var uzturēties uz jahtas klāja vienlaicīgi, ir vienāds ar pieaugušo cilvēku daudzumu, neskaitot kapteini.

Vai uz jahtas var ienest un lietot savas uzkodas, dzērienus?

Jā, uz jahtas ir atļauts ienest uzkodas un dzērienus. Tomēr, ir aizliegts lietot sarkano vīnu, upeņu un vīnogu sulas, kā arī upeņu, ķiršu ogas.

Cik lielas ir jahtas un kāds ir maksimālais atļautais cilvēku skaits?

Baltic Sailing piedāvā nomai vairākas jahtas, kas ir garumā sākot ar 8.9m un platumā sākot ar 2.7m. Piedāvājumā esošas jahtas uzņem līdz 8, 10 un 15 cilvēkiem. Jahtas izbraucieniem tiek nodrošinātas atbilstoši pieteiktajam cilvēku skaitam.

Cikos jāierodas izbrauciena dienā?

Baltic Sailing atrodas jahtklubā "Vikings", Jūrmala, Vikingu iela 10. Izbrauciena dienā jāierodas ne agrāk par 10 minūtēm pirms norunāta laika. Lūdzu ņemiet vērā, ka jahtkluba apsargs ielaiž apmeklētājus tikai atbilstoši Baltic Sailing pieteiktajam laikam.

Vai laika apstākļi ietekmē izbraucienus ar jahtu?

Gadījumā, ja laika apstākļi ir nepiemēroti burāšanai, tas tiek uzskatīts par force major apstākli un Baltic Sailing vienojoties ar klientu izmaina rezervācijas datumu vai laiku.