top of page

Kā notiek jahtas rezervācija un apmaksa?

Rezervācija tiek pieņemta pa telefonu.

Jūsu pieteikums tiek apstrādāts un uz Jūsu norādīto e-pastu atnāk avansa rēķins apmaksai. Visiem izbraucieniem tiek veikta priekšapmaksa 50% apmērā. Rēķins ir jāapmaksā diennakts laikā no tā izrakstīšanas datuma. Izbrauciens tiek uzskatīts par rezervētu pēc priekšapmaksas saņemšanas. Atlikušo summu Jūs maksājat rezervācijas dienā.

Vai rezervāciju var atcelt vai mainīt rezervācijas datumu?

Jā, rezervāciju var atcelt, bet tādā gadījumā netiek atgriezta priekšapmaksa. Rezervācijas datumu var mainīt vienu reizi, vismaz 3 dienas iepriekš vienojoties ar Baltic Sailing Lai operatīvi pārnestu izbrauciena laiku, lūdzu zvaniet uz +37126826269.

Vai jahtu nomai ir vecuma ierobežojumi?

Nē, vecuma ierobežojumu nav. Bērni līdz 3 gadu vecuma izbrauciena laikā var uzturēties jahtas kajītē kopā ar pieaugušo. Maksimālais bērnu daudzums, kas var uzturēties uz jahtas klāja vienlaicīgi, ir vienāds ar pieaugušo cilvēku daudzumu, neskaitot kapteini.

Vai uz jahtas var ienest un lietot savas uzkodas, dzērienus?

Jā, uz jahtas ir atļauts ienest uzkodas un dzērienus. Tomēr, ir aizliegts lietot sarkano vīnu, upeņu un vīnogu sulas, kā arī upeņu, ķiršu ogas.

Cik lielas ir jahtas un kāds ir maksimālais atļautais cilvēku skaits?

Baltic Sailing piedāvā nomai dotajā brīdī jahtu ar garumu 12 metri un platumu 4 metri. Uz jahtas komfortabli jutīsies kompānija līdz 10 cilvēkiem.

Cikos jāierodas izbrauciena dienā?

Izbrauciena dienā jāierodas ne agrāk par 10 minūtēm pirms norunāta laika. Lūdzu ņemiet vērā, ka auto stāvvietas izmaksas nav iekļautas izbrauciena cenā. Auto var novietot maksas autostāvvietā kvartāla teritorijā, vai arī tuvākajā apkārtnē.

Vai laika apstākļi ietekmē izbraucienus ar jahtu?

Gadījumā, ja laika apstākļi ir nepiemēroti burāšanai, tas tiek uzskatīts par force major apstākli un Baltic Sailing vienojoties ar klientu izmaina rezervācijas datumu vai laiku.

jahtu noma Baltic Sailing
bottom of page